Dodatkowy numer alarmowania równoległego

with Brak komentarzy

er-alarm-rownlSystem e-Remiza wciąż się rozwija! Nasz zespół nieustannie pracuje nad poszerzaniem jego możliwości. Nowe funkcje to jednak nie wszystko, dbamy także o jakość i niezawodność naszych rozwiązań. Nowy, dodatkowy numer dla potrzeb alarmowania równoległego to jeszcze wyższa niezawodność tej usługi.

 

smartfon-numery-alarmowe

Od 1 sierpnia 2016 godz 12:00 jeśli system e-Remiza otrzyma alarm z SK PSP, to będzie wykonywał połączenia telefoniczne równolegle z dwóch numerów:

  • pierwszy: 33 48-88-998

  • drugi: 33 48-48-112

Sposób wyboru numeru przez system jest losowy i może być przy każdym alarmie różny.
Nowy numer to także wyższa przepustowość, system będzie potrafił obsłużyć dwukrotnie więcej powiadomień w tym samym czasie.

 

Prosimy osoby zajmujące się administracją systemu w swoich jednostkach OSP o przekazanie tej informacji na spotkaniach wewnętrznych.

Ze swojej strony przed uruchomieniem numeru przeprowadzimy kampanię informacyjną wśród naszych użytkowników, każda osoba wpisana do systemu i oznaczona do alarmowania telefonicznego otrzyma specjalny SMS z powyższą informacją, stosowne komunikaty otrzymają także użytkownicy aplikacji mobilnej.

 

Jednocześnie przypominamy, że alarmowanie poprzez połączenie telefoniczne dostępne jest TYLKO w przypadku otrzymania alarmu z SK PSP.

Dla funkcji aplikacji mobilnej „wyślij alarm”, system nie dzwoni na numery telefonów. Jeśli w Twojej jednostce funkcja alarmowania wzajemnego jest wykorzystywana i chcesz aby system dzwonił dodatkowo na telefony druhów (tak jak przy alarmie z SK PSP)  to Administrator Twojej jednostki musi przesłać nam taką prośbę na adres e-mail kontakt@e-remiza.pl